Promień: Wyłączony
Promień:
km Set radius for geolocation
Szukaj

Pisać lekkim piórem i się nie powtarzać – no… to kawy będzie trzeba tak z litr i pół …

Pisać lekkim piórem i się nie powtarzać – no… to kawy będzie trzeba tak z litr i pół …

Zawsze do tematu pisania podchodziłem nie tylko z poziomu przekazywania myśli i informacji, ale także chciałem wyrazić siebie. Zawsze moim celem było pokazywanie i odnoszenie się do piękna, delikatności i precyzji w procesie tworzenia tekstu. Ceniłem napotykane podejście do pisania, które kładzie nacisk na estetykę, styl i subtelność w przekazywaniu myśli. Chciałbym pokazać Ci, że znaczenie pisania lekkim piórem ma dla mnie kolosalne znaczenie i chce wyrazić, że taki sposób pisania ma dla mnie ogromną wartość, ponadto wiem jakie korzyści może przynieść treść napisana z lekkością, która trafia do Ciebie ze zwielokrotnioną mocą pozostając w Tobie na dłużej odbijając się echem w Twoich myślach.

Pisanie lekkim piórem nie jest tylko formą wyrażania się, ale także sposobem patrzenia na świat w bardziej subtelny i delikatny sposób. Zawsze przyświecała mi idea by pisać lekko i opierać się na wyważonym i przemyślanym stylu. Dla mnie oznacza to, że starałem się dobrać słowa i frazy, które oddają precyzyjnie to, co chciałem przekazać. Zdania komponowałem w sposób, który przyciąga Waszą uwagę subtelnością.

Zawsze skupiam się na budowaniu spokojnego i harmonijnego przekazu. Moim celem jest wyrażenie emocji oraz opisanie uczuć i doznań, uważam że jest to bardzo skuteczne podejście i sposób na dotarcie do Waszych serc a poza tym ja taki właśnie jestem.

Kocham opowiadać historie w sposób, który wciąga czytelnika i pochłania jego uwagę oraz kocham tworzyć krajobrazy sprawiające, że jesteś częścią opisywanej historii.

Zawsze podczas tworzenia jest ze mną kawa. To ona daje mi moc i pieści me zmysły cudownym aromatem i smakiem, który pozwala zapomnieć się i w pełni skupić na przekazaniu całego siebie. To kawa napędza mnie do dawania z siebie jeszcze więcej i przekraczania własnych granic i wyimaginowanych ograniczeń. To z nią jest mi dobrze bo zaczynam z nią dzień i towarzyszy mi podczas pracy i podczas odpoczynku. Bo w niej jest spokój, ogień i w niej jest to wszystko czego potrzebuję. Więc im więcej kawy tym więcej tekstu… ale ja to lubię więc bądźcie spokojni tekst i kawa była, jest i będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone