Promień: Wyłączony
Promień:
km Set radius for geolocation
Szukaj

Kawiarnia „Fior di Latte” w Mdinie, znanym jako „miasto ciszy” na Malcie, jest nie tylko miejscem, gdzie można delektować się pyszną kawą i smacznymi lodami, ale także stanowi oazę spokoju i relaksu w magicznym otoczeniu tego historycznego miasta. Dla mnie dodatkowo było idealnym miejscem by schłodzić się podczas upałów. Wąskie uliczki i wysokie budynki daja schronienie od słońca a delikatny wietrzyk dawał odczucie porannej bryzy.

Mdina, nazywana również „miastem ciszy”, jest jednym z najstarszych miast na Malcie. Znane ze swoich wąskich, kamiennych uliczek i wspaniałej architektury, to miejsce, które przenosi Cię w podróż przez wieki historii Malty. Od antycznych murów po majestatyczne katedry, Mdina emanuje niepowtarzalnym urokiem i atmosferą.

W sercu Mdiny znajduje się kawiarnia „Fior di Latte”, która oferuje nie tylko wyjątkową kawę, która delektowałem się sącząc ją i jednoczesnie podziwiając wspaniałą architekture Mdiny. Kawiarnia ta jest zarazem lodziarnią (cóż za szczęście 🙂 ) więc oferuje również pyszne lody, które doskonale pasują do klimatu miejsca. Tuż obok malowniczej katedry św. Pawła, ta urocza kawiarnia staje się idealnym miejscem na chwilę odpoczynku po zwiedzaniu zabytkowych zakamarków miasta.

W „Fior di Latte” możesz delektować się aromatyczną kawą i byc pewnym, że obsługa dba o jakość i świeżość każdej filiżanki. Dodatkowo, wybór smaków lodów pozwala na odkrywanie nowych, unikalnych kombinacji i doznań smakowych – oto własnie Malta.

Jednak to nie tylko kawa i lody sprawiają, że „Fior di Latte” jest tak wyjątkowa. To również atmosfera spokoju i przytulności, jaka tam panuje. Otwarte przestrzenie i urokliwy design kawiarni zachęcają do spędzenia czasu na relaksie i delektowaniu się chwilą w sercu jednego z najstarszych i najbardziej historycznych miast Malty. Od zabytkowej architektury po przytulną atmosferę, „Fior di Latte” oferuje niezapomniane doświadczenia smakowe i wizualne dla każdego odwiedzającego.

 

Adres

Nasz adres:

-

GPS:

35.887337735643, 14.403030574322

Nr tel.:

-

E-mail:

-

Sieć:

-

Click on button to show the map.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone