Promień: Wyłączony
Promień:
km Set radius for geolocation
Szukaj

Canchara to tradycyjny kubański napój alkoholowy, który jest szczególnie znany w mieście Trinidad na Kubie. La Canchanchara to nazwa tego napoju, a także miejsca, w którym jest serwowany. W uroczej restauracji, która i tu Was chyba nie zaskoczę nazywa się „La Canchanchara” miałem przyjemność spożywania tego magicznego, boskiego napoju. Jest to rodzaj koktajlu, który zyskał popularność w okolicy Trinidadu i jest często spożywany przez mieszkańców i turystów.

Składnikiem podstawowym Canchara jest aguardiente, rodzaj mocnego alkoholu destylowanego z melasy lub trzciny cukrowej. Do aguardiente dodaje się miodu, sok z limonki i wodę, co nadaje napojowi słodycz i kwaskowaty smak. Całość jest mieszana i serwowana w tradycyjnych glinianych naczyniach.

Canchara jest znana nie tylko ze względu na swój unikalny smak, ale także ze względu na swoją historyczną i kulturową wartość. Napój ten został stworzony w czasach, gdy Kuba była jeszcze kolonią hiszpańską, i jest uważany za część dziedzictwa kubańskiego.

Adres

Nasz adres:

-

GPS:

21.806254973341705, -79.98538255691528

Nr tel.:

-

E-mail:

-

Sieć:

-

Click on button to show the map.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone